michael jordan
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie
licznik
Jesteś

osobą która odwiedziła stronę
od 27.XII.2001
buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Air Jordans XX3, to już jest koniec...
Dodał: Jordan Dnia: 08 Jan 2008 Dział: Wydarzenia

air jordans 23Wszyscy Fani Michaela Jordana oraz wielbiciele Air Jordans domyślali się, że kiedyś musi nastąpić ten dzień gdy z linii produkcyjnej zejdzie ostatni model kultowej serii Air Jordans. Nikt z Nas jednak nie spodziewał się że nastąpi on tak szybko, bo już 25 stycznia 2008 roku. Właśnie na ten dzień przewidywana jest premiera ostatniego 23-go modelu Air Jordans. Jak przystało na jubileuszowy i ostatni model AJ będzie on wyjątkowy.

XX3 model Air Jordans ma przewyższać wszystkie dotychczasowe modele. Jak podają różne źródła w AJ XX3 ma być zastosowany ten sam system co w przypadku ostatnich dwóch modeli, czyli IPS (Independent Popular Suspension) lub znany już z innych butów NIKE system Air Zoom. Przy produkcji tego modelu nie używano kleju, wszystkie połaczenia są zszywane a podeszwa wykonana jest z jednego odlewu. Dodatkowo w podeszwie będzie karbonowa wkładka na której widoczny będzie odcisk kciuka Michaela Jordana.

Wygląd XX3 również jest unikalny, zresztą jak każdy inny model Air Jordans w porównaniu do produktów innych firm. W miejscu dużego palca wyszyta jest sygnatura Michaela Jordana, wyszywany jest również wzór na boku buta, co znacznie zwiększy jego wytrzymałość i nada niesamowity wygląd. Dodatkową charakterystyczną cechą jest to, że prawy i lewy język różnią się od siebie - na prawym widoczne jest logo Jumpman, a na lewym numer 23.

Oprócz tych wszystkich charakterystycznych cech producenci nie zapomnieli o jeszcze jednej - a mianowicie o cenie, która będzie wynosiła 230$ (około 560zł).

Mam niestety również inna złą wiadomość. Firma Jordan Brand, prawodpodobnie po 2008 roku nie będzie już produkowała modeli retro, więc ten rok może być ostatnim w którym będziemy mogli zaopatrzyć się w modele z serii Air Jordans. Dla pocieszenia dodam że modele z serii Jordan Team będą produkowane nadal.


michael jordan xx3
Copyright: www.sneakernews.com

air jordans 23

air jordans 23

air jordans 23Tak prawdopodobnie będzie wyglądała reklama XX3.


photos copyright: www.nicekicks.com


Komentarze:
nick:
mail: (optional)

Wpisz kod z obrazka
Security Image

smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
sonda
forum2
subskrypcja lista mailingowa
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowoœciach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.wyszukiwarka szukaj znajdz
ramka_dol Kliknij i nakarm głodne
dziecko z serwisem
www.MichaelJordan.pl
akcja pajacyk
ramka_dol
ramka_dol