michael jordan
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie
licznik
Jesteś

osobą która odwiedziła stronę
od 27.XII.2001
buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Drugie urodziny serwisu!!!
Dodał: jordan Dnia: 27 Dec 2003 Dział: Strona

   Chciałem Was z przyjemnością poinformować, że w dniu dzisiejszym tj. 27 grudnia strona obchodzi swoje drugie urodziny. Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzone dwa lata, za słowa pochwały jak i krytyki. Niektórych pewnie zdziwił fakt, że mamy już dwa lata, ale to prawda.

    Pierwsze urodziny strona obchodziła pod adresem jordan23.one.pl, pewnie tylko nieliczna grupa fanów MJ’a odwiedzała i pamięta ją jeszcze. Początki jak to początki były trudne tym bardziej, że jestem samoukiem. Obecna wersja strony różni się diametralnie od poprzedniej. Przede wszystkim, co najbardziej rzuca się w oczy zmienił się wygląd, doszła spora ilość materiałów, powstały nowe działy.

    We wrześniu tego roku postanowiłem wstąpić do rodziny probasket.pl, w tym celu skontaktowałem się z Tomkiem Fajferem, aby omówić warunki członkostwa. Przy okazji chciałem podziękować Erykowi Peplińskiemu, który pomógł mi się wprowadzić do rodziny. Dzięki PePe!.
    Premiera Jordan.probasket.pl odbyła się 6 października. Od tego czasu dodałem trochę materiałów, powstały nowe działy. Mam duże plany, co do strony, jednak nie mam czasu, aby je zrealizować. Staram sie abyście zawsze otrzymywali najświeższe informacje o Michaelu. Myśle, że jak narazie mi sie to udaje. Jeszcze raz dziękuje Wszystkim i gorąco pozdrawiam.


Poprzedni wyglad strony


Komentarze:
nick:
mail: (optional)

Wpisz kod z obrazka
Security Image

smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
sonda
forum2
subskrypcja lista mailingowa
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.wyszukiwarka szukaj znajdz
ramka_dol Kliknij i nakarm głodne
dziecko z serwisem
www.MichaelJordan.pl
akcja pajacyk
ramka_dol
ramka_dol