michael jordan
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie
licznik
Jesteś

osobą która odwiedziła stronę
od 27.XII.2001
buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Michael Jordan w Galerii Sław Północnej Karoliny
Dodał: Jordan Dnia: 02 Dec 2010 Dział: Wydarzenia

michael jordan north carolinaPracownicy Galerii Sław w Północnej Karolinie codziennie spotykają się z pytaniem odwiedzających: Gdzie jest Michael Jordan? Już niedługo odpowiedź stanie się łatwiejsza, ponieważ we wtorek 14 grudnia Michael Jordan zostanie oficjalnym członkiem Galerii Sław. Ceremonia odbędzie się w przerwie meczu drużyny Bobcats w Time Warner Cable Arena w Charlotte, której Michael Jordan jest właścicielem.

„Cieszymy się, że mieszkańcy Północnej Karoliny mogli podziwiać genialną grę Michaela Jordana i jesteśmy dumni z Jego wspaniałej kariery . W ten sposób możemy się odwdzięczyć i oddać Jemu cześć„ - powiedział w oświadczeniu Nat Walker prezydent Sports Hall of Fame NC. „Michael Jordan przystąpi do grona 273 sław, które przyczyniły się do ukształtowania niezwykłego sportowego dziedzictwa w North Carolina."

"Jest to ogromny zaszczyt i jestem dumny że mogę być wśród najlepszych w North Carolina Sports Hall of Fame" - powiedział Jordan w oświadczeniu. "Jest mi bardzo miło, kiedy myślę o wszystkich wspaniałych sportowcach z Północnej Karoliny, którzy inspirowali mnie do ciężkiej pracy, abym mógł stać się jeszcze lepszym w tym co robię, tym bardziej że teraz będę mogł stać obok nich.”


Komentarze:
nick:
mail: (optional)

Wpisz kod z obrazka
Security Image

smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
sonda
forum2
subskrypcja lista mailingowa
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowoœciach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.wyszukiwarka szukaj znajdz
ramka_dol Kliknij i nakarm głodne
dziecko z serwisem
www.MichaelJordan.pl
akcja pajacyk
ramka_dol
ramka_dol