michael jordan
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie
licznik
Jesteś

osobą która odwiedziła stronę
od 27.XII.2001
buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Jordan vs. Russell o $100 tys.
Dodał: Jordan Dnia: 26 Sep 2009 Dział: Wydarzenia

michael jordanW przemówieniu Michaela Jordana z okazji przyjęcia go do Galerii Sław "dostało się" niemal każdemu z kim M.J. toczył niezapomniane boje. I tak jak kiedyś na boisku przy pomocy piłki tak i teraz przy mównicy za pomocą słowa ostro ale z gracją, przymrużeniem oka i szerokim uśmiechem na ustach Michael rozprawił się z nimi raz jeszcze.

Jednym z "wyzwanych" był Bryon Russell, były gracz m.in. Utah Jazz, który przez wielu zostanie zapamiętany jako ten, który krył Jordana w jego (tak się wtedy wydawało) ostatniej akcji kariery podczas szóstego finałowego meczu z Utah Jazz w roku 1998. Rzut był celny, Bulls zdobyli swój szósty mistrzowski tytuł choć niektórzy fani Jazz do dziś utrzymują, że Russell podczas tej pamiętnej akcji był zwyczajnie popchnięty przez
Jordana.michael jordan

W swoim przemówieniu Michael wskazał, że to właśnie słowa młodego Russella zmotywowały go do powrotu do NBA po "pierwszej emeryturze".
Wywołany do tablicy Russell, korzystając z chwili zainteresowania jego osobą za pośrednictwem stacji ESPN wyzwał Jordana na pojedynek 1 na 1.
Na razie nie wiemy co (oficjalnie) na to Jordan. Wiemy natomiast co mogłoby być nagrodą za wygranie ewentualnej potyczki.
Otóż Brandt Andersen, właściciel jednego z klubów D-League, będącego pod skrzydłami Utah Jazz obiecał zwycięzcy $100.000 z przeznaczeniem na dowolny cel charytatywny. Jako termin meczu Andersen zaproponował przerwę w meczu otwarcia swojego klubu Utah Flash.
Kto Waszym zdaniem wyszedłby z takiej potyczki jako wygrany?
Oto tamten pamiętny rzut z 6 meczu finałów 1998.coprygiht: probasket.pl


Komentarze:
nick:
mail: (optional)

Wpisz kod z obrazka
Security Image

smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
sonda
forum2
subskrypcja lista mailingowa
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowoœciach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.wyszukiwarka szukaj znajdz
ramka_dol Kliknij i nakarm głodne
dziecko z serwisem
www.MichaelJordan.pl
akcja pajacyk
ramka_dol
ramka_dol