michael jordan
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie
licznik
Jesteś

osobą która odwiedziła stronę
od 27.XII.2001
buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Kolejny rekord Michaela Jordana...
Dodał: Jordan Dnia: 13 Nov 2007 Dział: Wydarzenia

michael juanita jordanJak podaje gazeta "The Times" Michael Jordan ustali kolejny rekord, tym razem nie będzie on jednak związany z Jego wyczynami na boisku, a z życiem prywatnym.
Państwo Jordanowie rozstali się 29 grudnia 2006 roku, ale dopiero teraz prawnicy obu stron doszli do porozumienia, efektem czego jest ogromna suma 168 mln dolarów, jaką Michael Jordan musi zapłacić o 4 lata starszej Juanicie za 17 lat związku. Oprócz pieniędzy Jordan ma Jej przekazać również swoją posiadłość niedaleko Chicago w Highland Park.

Oboje poznali się w restauracji i po dwóch latach, tj. 2 września 1989 roku wzieli ślub w Las Vegas. Mają trójkę dzieci: Jasime, Marcus'a i Jeffrey'a. Niestety w ostatnich latach relacje między Nimi popsuły się. Doszło nawet do tego że w 2002 roku Juanita złożyła pozew o rozwód, ale oboje doszli wtedy do wniosku że warto dać sobie jeszcze jedną szansę i Juanita wycofała pozew. Niestety pomimo wspólnych wysiłków nie udało im się polepszyć stosunków i ich drogi rozeszły się. Miejmy nadzieję że na ich rozstaniu ucierpi tylko i wyłącznie majątek MJ'a.

Jak podaje amerykańska prasa, będzie to najdroższy rozwód świata. Obecny rekord należy do piosenkarza Neila Diamonda, którego rozwód kosztował 154 mln dolarów.


Komentarze:
nick:
mail: (optional)

Wpisz kod z obrazka
Security Image

smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
sonda
forum2
subskrypcja lista mailingowa
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowoœciach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.wyszukiwarka szukaj znajdz
ramka_dol Kliknij i nakarm głodne
dziecko z serwisem
www.MichaelJordan.pl
akcja pajacyk
ramka_dol
ramka_dol