michael jordan
menu chicago bulls multimedia inne o_stronie
licznik
Jesteś

osobą która odwiedziła stronę
od 27.XII.2001
buttony
Chcesz się wymienić buttonami?
Wyslij maila

megapliki.pl serwis koszykarski
belka
menu

Michael Jordan przemówił...
Dodał: jordan Dnia: 05 Jun 2007 Dział: Wydarzenia

michael jordanW wywiadzie dla Chicago Tribune Michael wyraził swoje zdanie odnośnie wielu kwestii. Obecnie najbardziej interesujące jest to, co powiedział na temat LeBrona i Kobe.

O Jamesie: - To, co się wydarzyło było potrzebne dla ligi, dla Cleveland i dla LeBrona. Teraz będzie nadal musiał udowadniać swoją wartość poprzez ciągłe bycie lepszym i nie popadnięcie w samozadowolenie.

Każda defensywa będzie się na nim skupiała, a on będzie musiał i tak mieć wpływ na grę. Już pokazał, że ma do tego zdolności i myślę, że się w tym jeszcze rozwinie.

Będzie sprawdzany każdego wieczoru i będzie musiał dokonywać tych wielkich rzeczy, gdy wszyscy będą ich od niego oczekiwać. W ostatniej serii dokonał znaczącego kroku w tym kierunku. Następna seria powie nam jak daleko chce zajść.

O Bryancie: - Frustracja jest częścią gry. Szczególnie dla kogoś, kogo cechuje natura współzawodnictwa. Tak bardzo chce się wygrywać, do tego było się tam już wcześniej i chce się wrócić. Tymczasem czuje się, że rzeczy nie dzieją się w tym kierunku i szuka się tego przyczyn.

Źle się złożyło, że oceniamy go w tym momencie, w sytuacji w jakiej jest. Ogląda tych wszystkich, którzy jeszcze grają, a on nie może. To nie daje mu spokoju i zaczyna szukać przyczyn tego stanu rzeczy. To zrozumiałe, ale sądzę, że tam nie jest tak źle – dobry GM, dobry trener.

Rozumiem jego frustrację. Wprawdzie nigdy nie zaszedłem w niej tak daleko, ale z pewnością mogę się z nim identyfikować.

Źródło: e-basket.pl


Komentarze:
nick:
mail: (optional)

Wpisz kod z obrazka
Security Image

smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
sonda
forum2
subskrypcja lista mailingowa
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowoœciach w serwisie, wpisz poniżej swój adres email.wyszukiwarka szukaj znajdz
ramka_dol Kliknij i nakarm głodne
dziecko z serwisem
www.MichaelJordan.pl
akcja pajacyk
ramka_dol
ramka_dol